Aizsargžalūzijas - Ecological windows

LV
Pāriet uz saturu
Dažāda veida žalūzijas
Pretielaušanās aizsargžalūziju sistēma izgatavojama ar atestētu RC3 pretielaušanos sistēmu. Aizsargžalūzijas ir izgatavotas no 55mm ekstrudēta (lieta) profila, kuru iesakām izmantot telpās, kur ir aktuāla drošiba un estētika. RC3 sistēma - jaunums aizsargžalūziju ražošanā Lietuvas tirgū. RC3 sistēma sevī iekļauj arī elektrisko žalīzju vadību.
Inovatīva OPOTERM aizsargžalūziju sistēma ir piemērota tiem, kas meklē modernu un daudzpusīgu risinājumu. Aizsargžalūzijas OPOTERM ir piemērotas montēt jauni būvējamās vai renovējamās ēkās, jo tās tiek montētas reizē ar logiem. Žalūziju OPOTERM kasti montē telpā, bet pati žalūzija nolaišas ārā. Tādā veidā ļauja žalūzijai kļūt neredzamai, kad tā ir pacelta. Šāds risinājums padara OPOTERM par pievilcīgu risinājumu projektējot mājas fasādes dizainu. Plaša novirzošo un profila krāsu gamma var kļūt par ideālu ēku dekorēšanas elementu.
Sistēmas OPOTERM konstrukcija ļauj integrēt žalūzijas ruļļa kasti loga nišā, to paslēpjot pat tad, ja to montē telpas iekšpusē, tāpēc šāda veida žalūzijām piemīt ļoti laba siltuma izolācija.
Žalūzijas – praktiska un stilīga izvēle ne tikai Jūsu birojam , bet arī dzīvoklim un mājai .
Žalūzijas ne tikai lieliski pasargās Jūs no saules gaismas ,bet arī palīdzēs pilnībā aptumšot telpu un nodrošināt interjera eleganci.
Piedāvājam dažāda veida žalūzijas.
Liela izvēle no kataloga pēc labākajām cenām.
Ātri izgatavošanas termiņi un uzstādīšana.
Atgriezties pie satura