Alumīnija logi un durvis - Ecological windows

LV
Pāriet uz saturu
Mūsdienīgi, kvalitatīvi un ilgmūžīgi - alumīnija logi un durvis
Mēs nodrošinām plašu alumīnija sistēmu logu un durvju klāstu. Unikālie ražotāju risinājumi ir jaunievedums Eiropas savienības teritorijā. Alumīnija sistēmas durvis un logi izceļas ar izcilu ražošanas tehnoloģiju, minimālu elementu skaitu konstrukcijās, kas padara tās ērti un ātru uzstādāmas, augstiem ūdens un gaisa necaurlaidības rādīdātiem un lielisku energoefektivitāti.
TM 82W HI - unikāls risinājums no ārpuses iestiklotiem skatlogiem.
TM 82W HI - nodrošina vienkāršu un bez problēmām liela izmēra stiklojumu uzstādīšanu dažāda veida vitrīnās un lielās stiklotās konstrukcijās. Tā ir unikāla struktūra, bez līdzvērtīga piedāvājuma tirgū.
Jaunā risinājuma ideālie hermētiskuma parametri ir apstiprināti būvniecības testu laikā, ko veica Varšavas Būvizpētes institūts.
TM 82W HI sistēma ir arī uzvarētāja konkursos IRBS 2019 un TopBuilder 2019.
YAWAL TM 102HI sistēma ir paredzēta enerģiju taupošām un pasīvām ēkām.
Šī sistēma darbosies sabiedriskajās ēkās un dzīvojamās ēkās. Tā ir labi attīstīta alumīnija profilu sistēma, ko izmanto modernu logu, durvju un vitrīnu tipu ražošanai, kam nepieciešamas augstas siltumizolācijas īpašības. Mūsdienīgā vērtnes konstrukcija ar izolatoru, kas ir leņķī pret rāmi, nodrošina izdevīgu spēku sadali profilā. Pateicoties iepriekšminētajam, bija iespējama ļoti izturīgu profilu izgatavošana, kas savukārt ļāva izveidot lielu izmēru un ievērojama svara konstrukcijas.
Lai apmierinātu pieaugošās prasības attiecībā uz siltumizolācijas īpašībām, Yawal ir izstrādājis TM 102HI sistēmu, kas paredzēta pasīvām un enerģiju taupošām ēkām - Uw no 0,4 W/(m²K).
FA 50N sistēma ir klasificēta kā viena no labākajām fasādes sienu sistēmām, kas pieejama tirgū, ņemot vērā siltuma un skaņas izolāciju, ūdens necaurlaidību un vēja slodzes izturību. Šajā sistēmā iespējamais lielais risinājumu klāsts nodrošina fasādes brīvu formu, ņemot vērā tās ģeometriju un krāsu shēmu. Šis produkts ir pārbaudīts Eiropas testēšanas iestādē.
TM 77HI sistēma ir drošs un inovatīvs risinājums, kas nodrošina izcilus siltumizolācijas un skaņas izolācijas parametrus, drošību un aizsardzību pret vēju un ūdeni.
Atdalītāji starp alumīnija profiliem nodrošina lieliskas siltumizolācijas īpašības.
Speciālie siltumizolatori darbojas kā siltumizolācija, apvienojumā ar augstu siltumizolācijas īpašību piepildījumu.
Šī sistēma ir paredzēta durvju, logu un vitrīnu izbūvei ar augstām siltumizolācijas īpašībām, ko izmanto daudzdzīvokļu ēkās, mājās, sabiedriskās un ražošanas ēkās.
Šajā sistēmā izmantotie siltumizolatori ir izgatavoti no poliamīda, kas pastiprināts ar stikla šķiedru, atstarpe starp izolatoriem papildus tiek aizpildīta ar poliuretāna putām. Sistēma ļauj izveidot lielu izmēru konstrukcijas, izmantojot pastiprinātus profilus, kas izvietoti ārpusē un iekšpusē.
TM 62HI ir alumīnija sistēma logu un durvju ražošanai, kam nepieciešama siltumizolācija.
Izolācijas īpašību uzlabošana tiek panākta arī, izmantojot papildus zemstikla elementus telpā starp stiklu un profilu. Šī sistēma atbilst augstajām prasībām pārpildītām sabiedriskajām ēkām vai dzīvojamajām ēkām. 3-kameru profila konstrukcija un izolācijas materiāla (poliuretāna) izmantošana starp termoseparatoriem pozitīvi ietekmē zema siltuma pārneses koeficienta sasniegšanu.
STEELVIEW – jauna siltumizolēto alumīnija profilu sistēma. Tā paredzēta modernu logu un balkona durvju izbūvei.
Jaunās sistēmas pamatīpašība ir logu un durvju plāns, industriālais raksturs un līdz ar to telpu maksimālais apgaismojums. Tādējādi jaunais produkts lieliski iekļaujas tirgū topošajā tendencē, kas pastāv jau vairākus gadus, cenšoties panākt pēc iespējas augstāku caurskatāmības līmeni būvniecībā. Gaisma ir veselīga lietotājiem. Šajā aspektā STEELVIEW ir tuvu ideālam.
TM 102HI PRESTIGE – ir jaunākā kompānijas sistēma, kas paredzēta ekskluzīvu ieejas durvju ražošanai pasīvām un energotaupīgām mājām un daudzdzīvokļu ēkām.
Paneļu durvju risinājums tika izstrādāts, pamatojoties uz sistēmu – TM 102 HI. 3 kameru profilu struktūra un, galvenais, mūsdienīgs risinājums siltumizolācijai durvju rāmja un vērtnes savienojuma vietā ļauj iegūt labākos tirgū pieejamos siltumizolācijas parametrus, kas lieliski atspoguļo tirgus tendences, cenšoties sasniegt maksimālu. piedāvāto risinājumu enerģijas taupīšana. Tāpat ir jāpievērš uzmanība ražošanā izmantoto materiālu augstajai kvalitātei.
TM 77HI Prestige ir viena no augstākās kvalitātes ieejas durvju sistēmām mājām vai daudzdzīvokļu ēkām.
Šis risinājums ļauj vērtnes montēt vienā plaknē ar durvju rāmi (vērtņu profils neredzams) vai vienvirziena. Pateicoties 3 kameru siltumizolācijas sistēmai un modernajiem termoseparatoriem, šim izstrādājumam ir raksturīgas lieliskas siltumizolācijas īpašības un temperatūras atšķirību radītā termiskā sprieguma trūkums. Šī sistēma ļauj samazināt enerģijas patēriņu, tādējādi palīdzot samazināt apkures izmaksas. Paneļu durvju sistēmu risinājumi saskan ar logu sistēmu TM 77HI, tāpēc iespējams izveidot daudzas konstrukcijas dažādās kombinācijās.
Lielu bīdāmo durvju sistēma ar šauriem profiliem, pilnībā paslēpta grīdā, sienās un griestos.
Moreview var pasūtīt durvis ar maksimālo augstumu 4 m un maksimālo bīdāmās vērtnes svaru līdz 1200 kg. Dizaina estētiku cita starpā papildina redzamais profila platums, nolaižot loksnes, kas ir tikai 27 mm. Inovatīvais dizains ļauj uzstādīt stikla pakešu logus vienu pie otra bez no ārpuses redzamām alumīnija detaļām. Izmantojot statisko profilu, jūs varat veikt nepārtrauktu stiklojumu sēriju, un pilnstikla leņķa elements ļauj iestatīt tos jebkurā leņķī.
DP 180 ir sistēma, kas paredzēta paceļamo bīdāmo durvju ražošanai ārējai lietošanai.
DP 180 sistēma ir mūsdienīgs risinājums, kas balstīts uz alumīnija profiliem ar termiskajiem separatoriem. DP 180 konstrukcija palīdz samazināt siltumenerģijas zudumus, tādējādi samazinot projektējamo objektu apkures izmaksas. Šis produkts ir piemērots dzīvojamām ēkām un sabiedriskajām ēkām.
Durvju vērtnes platums un augstums var sasniegt pat 3300 mm, bet svars - pat 440 kg. Lielie stiklojumi ir mūsdienu būvniecības nozares pazīme. Stikla loksnes, kas nostiprinātas ar alumīnija profiliem, piešķir katrai ēkai vieglumu un ļauj izveidot caurspīdīgu barjeru, kas ir pārdomāta aizsardzība pret aukstumu, vēju, lietu vai saules gaismu.
Moderna alumīnija profilu sistēma balkonu un lodžiju stikloto bīdāmo segmentu (L 50B) un starpsienu bīdāmo segmentu (L50S) projektēšanai un izgatavošanai.
Stiklotās starpsienas ir viegli uzliesmojošas un tika klasificētas kā NRO - antipirēns. L50 sistēma sastāv no vienas kameras alumīnija profiliem bez termiskā separatora. Lapas slīd uz īpašiem ratiņiem. Pateicoties izmantotajam karkasa veidam, ir iespējams izgatavot konstrukciju ar dubultām vai trīskāršām sliedēm.
DP 150T sistēma ļauj izbūvēt paceļamas bīdāmās durvis. Alumīnija profili šajā sistēmā ir paredzēti, lai nodrošinātu augstas siltumizolācijas īpašības.
DP 150T sistēma ļauj izgatavot konstrukcijas ar augstumu līdz 3300 mm un ar vērtnes svaru līdz 440 kg. Virsmā esošās bīdāmās furnitūras nodrošina vieglu un ērtu lielu un smagu lapu pārvietošanu. Šāda veida durvis tiek izmantotas kā ārējās starpsienas, terases ieejas/izejas vai ziemas dārzu durvis.
DECALU 88 durvis – šīs durvis iekļauj sevī SoEasy tehnoloģiju. Standartā ir aprīkotas ar patentētām termiskām kompensācijas strīpām (anti bimetāla). Pateicoties speciālam izolācijas slānim, durvis nedeformējas aukstuma vai karstuma ietekmē. Unikālie durvju stiprinājumi nodrošina lielisku izskatu.
Westa EI60 sistēmu var uzstādīt ar dubultu ugunsdrošu stiklu, kas ļauj sasniegt lieliskas sisltuma noturības parametrus visai ēkai.
Tāpat šī profilu sērija ļauj uzstādīt ļoti platus stikla paneļus, saglabājot telpās siltumu.
Vienkāršotā kontstrukcija ļauj paātrināt uzstādīšanas laiku, saglabājot kvalitāti.
Mūsdienīga bīdāmo durvju un paceļamo bīdāmo durvju sistēma ar siltumizolāciju.
Sistēma tiek piedāvāta 2 padziļinātās versijas: DP 86 un DP 110. Lieliska siltumizolācija tika iegūta, izmantojot termiskos separatorus precīzi stiklojuma plaknē un pateicoties konstrukcijas zonu sadalīšanai uz: siltajām (ar siltumizolāciju) un auksts (bez izolācijas). Tas ir vienīgais tirgū pieejamais šāda veida risinājums.
DECALU 163 bīdāmās durvis - šī sistēma ir izstrādāta ņemot vērā jaunākās tehndences modernajā arhitektūrā. Rāmis un vērtne ir ļoti šauri, kopējā redzamā daļa ir tikai 73 milimetrus plata. Bīdāmās sistēmas ar šauru un pievilcīgu profilu un lielu stiklu.
The DECALU 94 retro sistēma visuāli atgādina vecmodīgā stila koka logus, bet ar mūsdienīgu logu tehniskajiem parametriem, kas piemīt visiem SoEasy logiem.
DECALU 88 salokamās durvis – sistēma aizsargā no elementiem, kad ir aizvērta, bet saulainā laikā ļauj baudīt svaigu gaisu, jo saliktā veidā aizņem minimālu vietu. Pateicoties unikālajai profilu sistēmai, var veidot durvis līdz pat 3 metrus augstas.
Alumīnija profilu sērija, kas ļauj konstruēt uz iekšpusi
un uz ārpusi veramās durvis ar tā saukto paneļu
aizpildījumu. Šī sērija kopā ar citiem So Easy System
produktiem ir slavena ar izgatavošanas vienkāršību un
augstu funkcionalitāti. Sērija ir TRITON HI un OLYMPIA
durvju sistēmās izmantoto labāko risinājumu loģiskais
turpinājums. Durvju paneļa profilus izgatavo tikai no
antibimetāla strīpām, kas samazina durvju deformāciju
saules gaismas iedarbībā. Svarīgs elements ir ārējais
blīvējums, kas balstās uz profila, nevis uz parastas
teknes. Risinājums nodrošina durvju konstrukcijas
augstu stabilitāti bieži izmantojamās ēkās.
Uz āru atveramā logu sistēma, kuru īpaši izstrdātie profili un to komponentes ļauj ražot logus, kas sver līdz pat 180kg, tai pat laikā nodrošinot vieglu un ērtu lietojamību.
Šarnīra sistēmu logi, kas guvuši lielu popularitāti Skandināvu tirgū. Šie logi tiek ražoti ar speciāli izstrātām eņģēm, kas ļauj logu pagriezt līdz 180 grādiem, kas padara ļoti vieglu to tīrīšanu.
Šī logu sistēma tika radīta ar mērķi vienkāršot struktūru, kas ļauj ātru un ērtu montāžu, tai pat laikā saglabājot lieliskus energoefektivitātes rādītājus.
vairāk
Saglabājot Decalu 88 standart pamatvērtības, šī sērija nāk ar papildus slēptās vērtnes funkciju.
DECALU 110 sērijas alumīnija logi ir visenergoefektīvākie savā klasē, saglabā SoEasy pamatvērtības un iespējami ar papildus "tērauda" vizuālajiem elentiem, kas atšķir tos no pārējiem.
The DECALU 88 new steel sistēma, kas imitē tērauda rāmjus, ir vēl viens produkts no SoEasy durvju un logu risinājumiem.
Atgriezties pie satura