Alumīnija logi un durvis - Ecological windows

LV
Pāriet uz saturu
Mūsdienīgi, kvalitatīvi un ilgmūžīgi - alumīnija logi un durvis
Ražotājs nodrošina plašu alumīnija sistēmu logu un durvju klāstu. Unikālie SoEasy koncepta risinājumi ir jaunievedums Eiropas savienības teritorijā. SoEasy alimīnija sistēmas durvis un logi izceļas ar izcilu ražošanas tehnoloģiju, minimālu elementu skaitu konstrukcijās, kas padara tās ērti un ātru uzstādāmas, augstiem ūdens un gaisa necaurlaidības rādīdātiem un lielisku energoefektivitāti.
Westa EI60 sistēmu var uzstādīt ar dubultu ugunsdrošu stiklu, kas ļauj sasniegt lieliskas sisltuma noturības parametrus visai ēkai.
Tāpat šī profilu sērija ļauj uzstādīt ļoti platus stikla paneļus, saglabājot telpās siltumu.
Vienkāršotā kontstrukcija ļauj paātrināt uzstādīšanas laiku, saglabājot kvalitāti.
DECALU 88 durvis – šīs durvis iekļauj sevī SoEasy tehnoloģiju. Standartā ir aprīkotas ar patentētām termiskām kompensācijas strīpām (anti bimetāla). Pateicoties speciālam izolācijas slānim, durvis nedeformējas aukstuma vai karstuma ietekmē. Unikālie durvju stiprinājumi nodrošina lielisku izskatu.
DECALU 163 bīdāmās durvis - šī sistēma ir izstrādāta ņemot vērā jaunākās tehndences modernajā arhitektūrā. Rāmis un vērtne ir ļoti šauri, kopējā redzamā daļa ir tikai 73 milimetrus plata. Bīdāmās sistēmas ar šauru un pievilcīgu profilu un lielu stiklu.
DECALU 88 salokamās durvis – sistēma aizsargā no elementiem, kad ir aizvērta, bet saulainā laikā ļauj baudīt svaigu gaisu, jo saliktā veidā aizņem minimālu vietu. Pateicoties unikālajai profilu sistēmai, var veidot durvis līdz pat 3 metrus augstas.
Alumīnija profilu sērija, kas ļauj konstruēt uz iekšpusi
un uz ārpusi veramās durvis ar tā saukto paneļu
aizpildījumu. Šī sērija kopā ar citiem So Easy System
produktiem ir slavena ar izgatavošanas vienkāršību un
augstu funkcionalitāti. Sērija ir TRITON HI un OLYMPIA
durvju sistēmās izmantoto labāko risinājumu loģiskais
turpinājums. Durvju paneļa profilus izgatavo tikai no
antibimetāla strīpām, kas samazina durvju deformāciju
saules gaismas iedarbībā. Svarīgs elements ir ārējais
blīvējums, kas balstās uz profila, nevis uz parastas
teknes. Risinājums nodrošina durvju konstrukcijas
augstu stabilitāti bieži izmantojamās ēkās.
The DECALU 94 retro sistēma visuāli atgādina vecmodīgā stila koka logus, bet ar mūsdienīgu logu tehniskajiem parametriem, kas piemīt visiem SoEasy logiem.
Uz āru atveramā logu sistēma, kuru īpaši izstrdātie profili un to komponentes ļauj ražot logus, kas sver līdz pat 180kg, tai pat laikā nodrošinot vieglu un ērtu lietojamību.
Šarnīra sistēmu logi, kas guvuši lielu popularitāti Skandināvu tirgū. Šie logi tiek ražoti ar speciāli izstrātām eņģēm, kas ļauj logu pagriezt līdz 180 grādiem, kas padara ļoti vieglu to tīrīšanu.
Šī logu sistēma tika radīta ar mērķi vienkāršot struktūru, kas ļauj ātru un ērtu montāžu, tai pat laikā saglabājot lieliskus energoefektivitātes rādītājus.
vairāk
DECALU 110 sērijas alumīnija logi ir visenergoefektīvākie savā klasē, saglabā SoEasy pamatvērtības un iespējami ar papildus "tērauda" vizuālajiem elentiem, kas atšķir tos no pārējiem.
Saglabājot Decalu 88 standart pamatvērtības, šī sērija nāk ar papildus slēptās vērtnes funkciju.
The DECALU 88 new steel sistēma, kas imitē tērauda rāmjus, ir vēl viens produkts no SoEasy durvju un logu risinājumiem.
Atgriezties pie satura